De afgelopen dagen heeft Theolia nogal onder druk gestaan. Verbazend als je let op wat er binnen het bedrijf gebeurt en wat er op de markt aan de hand is.
Fideuram Wargny heeft een verkoopadvies uitgebracht. Nu denk ik het mijne van de verkoopadviezen die Theolia te verwerken heeft gehad sinds het de €12 raakte. Allemaal ei op hun gezicht, die adviseurs. Laten we nu eens kijken wat hier gebeurt. Over een maand komt Theolia met een Q 1 bericht. Dat wordt interessant, want dan wordt Natenco meegenomen. De afboeking van € 14 miljoen voor Thenergo is ten laste van vorig jaar gebracht, en Natenco was toen nog nauwelijks meegeteld in de Theolia cijfers.
Maar onlangs meldde het bedrijf wel dat er 3000 Megawatt geïnstalleerd waren in plaats van de 1500 waar de markt rekening mee hield.
Toch niet wat je slecht nieuws noemt.
Er is dus een grote verkoper actief. Of Wargny heeft veel trouwe klanten.
Dit aandeel moet eigenlijk richting 33 en op dat niveau ga ik wat winst nemen in de PolderPortefeuille, omdat we er zoveel van hebben en om onze aankoop van Thenergo te financieren.
Tot dan is Theolia weer een koopje.
Maar laat wel even de verkopers uitrazen. Vandaag daalt het aandeel nog wat. Als ze klaar zijn kunnen we weer omhoog.
Long Theolia en Thenergo