Het Kapitalist team was deze week in conclaaf in de Provence en de telefoonrekening is hoog.
Er is hard gewerkt aan een bottom up analyse van Opal. Dit volgt op de koersdaling sinds onze aanbeveling. Beleggers die instapten op de laatste financiering in maart en april vorig jaar staan op winst: er werd toen geplaatst op C$ 0,20, we staan nu op C$ 0,26. Wie later instapte grimlacht hierom en we houden elk onderdeel van Opal tegen het licht om te kijken wat de waarde van het bedrijf is in verhouding tot de marktprijs.
In De Kapitalist gaan we ons bezighouden met een verzoek van een aantal abonnees om eens aan te geven over welke aandelen we het meest positief zijn.
We gaan in op de context van de daling in onze aandelen.
En daarvoor komen we met een korte flash over Opal.
Dat aandeel is ons grootste zorgenkind, met Xemplar en daar hebben we dan ook het meeste tijd in gestoken.
De flash verwachten we nog deze week te versturen.
Tot dan.
Michael Kraland
20 gratis transacties op Euronext? Probeer het nuDisclaimer Kraland: long Opal Energy en Xemplar op het moment van publiceren.